НОВОСТИ

07
Бер
Ipsum
Брутальна жіночність

Брутальна жіночність

  • 304 Просмотра
7 березня перед міжнародним жіночим днем ​​дівчата вирішили організувати чергову зустріч служіння для молодих сестер – Sisterhood.

7 березня перед міжнародним жіночим днем ​​дівчата вирішили організувати чергову зустріч служіння для молодих сестер – Sisterhood. І тема виявилася дуже цікавою – «Брутальна жіночність».

Головний речник – Юлія Матчанова нагадала дівчатам про те, що жіночність може розглядатися з різних точок зору: зовнішність, мова тіла (манери), характер. У всіх цих аспектах Юля показала, як дівчата повинні відрізнятися від хлопців і на що особливо варто звернути увагу. «Однією з основних рис, які характеризують жіночність, є «легкість», - сказала спікер. – Саме цю рису відзначають багато хлопців та чоловіків. Тому я всім вам бажаю бути легкими у спілкуванні, у ході та у відношенні до проблем!»

Також дівчата провели чудове поклоніння, подякувавши і прославивши Бога.

Особливою частиною на зустрічі стало смачне, але, головне, корисне частування.

Дівчата попрактикувалися в отриманні компліментів, а завершилася зустріч переглядом фільму «Естер».

«Це було чудове служіння, – сказала одна із учасниць. – Мені дуже сподобалася тема – дівчатам важливо говорити про такі речі та нагадувати, що наша сила у нашій слабкості. Ну і, звичайно, дуже смачний був частування. Це вийшло чудове свято напередодні 8 березня!»