Види служінь

Молодіжне служіння "Holy Generation" включає низку служінь, серед яких кожен може обирати де розкрити свої таланти та знайти покликання.

Домашні групи. У затишній домашній атмосфері ми не тільки весело спілкуємося, п'ємо чай зі смаколикими та граємо, ми також молимося за один одного, разом вивчаємо Біблію та прославляємо Бога. Кожна молодіжна домашня група – це маленька сім'я, в якій цінна кожна людина!

Молитовна група. Коли обставини і проблеми тиснуть важким тягарем, а небеса здаються закритими, тоді така важлива молитовна підтримка. Щоп'ятниці молоді люди збираються разом, щоб молитися про країну, церкву, друзів і рідних, про власні потреби. Щоп'ятниці відбувається справжня духовна битва, в якій перемога залишається за Богом!

Sisterhood. Це служіння для сестер, де панує атмосфера підтримки, мудрості, турботи, дружнього спілкування, а також гучного сміху. Якщо ти шукаєш подруг, обов'язково приходь.

Броцьке. Колись пацани все ж таки вирішили зібратись і пограти в плейстейшн та обговорити останні новини зі світу футболу, ну і звісно, хто кого виграв у ФІФА 2022. В майбутньому брати будуть підіймати серьозні теми, але це не точно.

Додаткові заходи. Ковзанка, чемпіонат з Alias, велопробіг, спільний відпочинок на річці, велопробіг (але всі ми знаємо що це завжди кінодень), нічні молитви - щоразу організовується нова подія, на якій ми раді будемо бачити тебе!